Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av revisionstjänster, Ks 2023/29 2023
Referensnummer: Upphandling av revisionstjänster, Ks 2023/29 2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Tomelilla kommun inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud i upphandlingen av revisionstjänster. Förutsättningarna för uppdraget samt omfattning och avtalsperiod framgår av upphandlingsdokumentet med tillhörande bilagor. Tjänsten upphandlas såsom en funktion snarare än på löpande timmar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen