522890-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Lidingö: Reparation och underhåll av maskiner
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal GU00 till Käppalaförbundet
Referensnummer: KF2019-235
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Käppalaförbundet handlar upp ett serviceavtal för gasuppgraderingsanläggningen (biogas) GU00 på Käppalverket på Lidingö.
Se förfrågan för detaljer.
Välkomna med era anbud!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner, 50531000 Reparation och underhåll av icke-elektriska maskiner, 50531300 Reparation och underhåll av kompressorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen