522911-2021 - ResultatSverige-Kristianstad: Patientövervakningssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm till SäBo och LSS
Referensnummer: ON 2020/371
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33195000 Patientövervakningssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänsten omfattar mottagning av beställning, leverans, driftsättning och nyttjanderätt av digitala larmsystem med tillbehör samt service, underhåll och support.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen