See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upprustning södra Götgatan
Beskrivning: Entreprenaden omfattar samtliga arbeten som krävs för ett tätskiktsbyte på befintlig tunnelbanetunnel mellan tunnelbanestationerna Skanstull och Medborgarplatsen.
Föregående meddelande: 20230308-2024
Intern identifierare: TN 2023-1054
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000