Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Driftentreprenad offentlig toalett, Husby Centrum
Referensnummer: 19/61
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79993100 Tjänster för drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Driftenteprenad av offentlig toalett, Husby Centrum. Enteprenaden är ett funktionsåtagande som innefattar värdskap, bemanning, tillsyn, städning och skötsel av lokaler och faciliteter
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90900000 Städning och renhållning, 98341130 Fastighetsskötsel, 98341140 Vaktmästartjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen