523367-2021 - ÄndringSverige-Mora: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksutrustning
Referensnummer: 2021/00066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Mora kommuns inköpscentral inbjuder till upphandling av ramavtal avseende Mora, Orsa och Älvdalens kommuners behov av köksutrusning till kommunernas kök.