523462-2019 - ResultatSverige-Södertälje: Säkerhetstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-1048 Bevakningstjänster - Salems kommun
Referensnummer: 19/37
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Bevakningstjänster för Salems kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster, 79715000 Patrullering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen