2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt avseende markskötsel Stockholms Observatorium i Saltsjöbaden
Beskrivning: Statens fastighetsverk (SFV), SFV Teatrarna inbjuder till anbudsansökan för utförande av markskötselentreprenad för: AB223 STOCKHOLMS OBSERVATORIUM I SALTSJÖBADEN
Intern identifierare: 24/245
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000