523702-2026 - Resultat
Sverige – Motorfordon – Fordon - Personbilar hybrid (10)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordon - Personbilar hybrid (10)
Beskrivning: Anbudsinbjudan avseende hybriddrivna personbilar
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001