Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service, installation och lagerhållning av vitvaror
Referensnummer: 2023MKB-27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av service, installation och lagerhållning av vitvaror till MKB Fastighets AB.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39700000 Hushållsapparater, 39711100 Kylskåp och frysar, 39711420 Spishällar, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning, 51500000 Installation av maskiner och utrustning, 79991000 Lagerhantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen