2. Förfarande
Förfarande
Titel: Manskapsbodar på hjul - Alingsås kommun
Beskrivning: 6 st manskapsbodar på hjul
Intern identifierare: 2024.166 TEN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Grundinformation