523848-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för public relations – Konsulttjänst, Samskapande stöd i informationssäkerhet till civilsamhällesorganisationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänst, Samskapande stöd i informationssäkerhet till civilsamhällesorganisationer
BeskrivningSida ämnar att upphandla ett konsultföretag för att stärka kunskap, kompetens, policys, processer och rutiner kring helhetssäkerhet, inklusive informationssäkerhet.
Intern identifierare24/000872
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79416200 Konsulttjänster för public relations
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonsulttjänst, Samskapande stöd i informationssäkerhet till civilsamhällesorganisationer