523876-2022 - ÄndringSverige-Motala: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Husgeråd
Referensnummer: UH-2022-99
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans av husgeråd till Mjölby kommun och Motala kommun. Successiva avrop av varierande omfattning kommer att ske under avtalstiden.