2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Upphandlingen avser Företagshälsovård.
Intern identifierare: 2500-2024-001258
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000