2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning av huvudvägar i Trelleborgs kommun
Beskrivning: se UHD
Intern identifierare: KS 2024/432
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall