Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverantörsdialog bevakningstjänster
Referensnummer: 18/192
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79713000 Vakttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö stad inbjuder till leverantörsdialog den 10-11 januari 2019 för att få en uppfattning om vilka bevakningstjänster marknaden kan erbjuda.
Inför denna upphandling önskar Malmö stad få marknadens synpunkter på det aktuella upphandlingsområdet samt få del av innovation och utveckling inom området.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79710000 Säkerhetstjänster, 79714000 Övervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen