524088-2017 - ÄndringSverige-Jönköping: Ytbehandling av vägar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Asfaltsbeläggningar
Referensnummer: 17/118
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45233220 Ytbehandling av vägar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal med en leverantör avseende asfaltsbeläggningar i Jönköpings kommun.