2. Förfarande
Förfarande
Titel: Formgjuten sits
Beskrivning: Upphandling av formgjuten sits åt Region Halland samt Region Blekinge.
Intern identifierare: RS240328
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål, 33196000 Medicinska hjälpmedel, 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter