524166-2023 - ÄndringSverige-Lerum: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal av brand-, inbrottslarm och passagesystem
Referensnummer: SBN23.542
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lerums kommun bjuder in till anbudslämning för upphandling ramavtal av brand-, inbrottslarm och passagesystem.