See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst OVK-besiktningar
Beskrivning: Uppdraget omfattar konsulttjänst för återkommande OVK-besiktningar av ventilationssystem i byggnader som förvaltas av stadsfastigheter.
Föregående meddelande: 544546-2021
Intern identifierare: SN-2021-1760
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär