524590-2018 - ÄndringSverige-Mjölby: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobil hemtjänst Mjölby kommun
Referensnummer: UH-2018-130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
System för planering, insatsregistering och nyckelhantering för hemtjänsten i Mjölby kommun, installeras på kommunens servrar.