2. Förfarande
Förfarande
Titel: Motorfordonsförsäkring
Beskrivning: Upphandlingen omfattar motorfordonsförsäkring. Avtalstiden är två (2) år med möjlighet till förlängning i maximalt två (2) år.
Intern identifierare: KS 2024/00168
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000