2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnad av högreservoar
Beskrivning: Upphandlingen avser nybyggnad av högreservoar.
Föregående meddelande: 273561-2019
Intern identifierare: Tn 2958/2019
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000