2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporter med tipp- och kranbilar
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp ramavtal för löpande behov av att hyra in lastbilar med förare för olika uppdrag i kommunen.
Intern identifierare: 20/178
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60181000 Uthyrning av lastbilar med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del