Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Halmstads kommun
Nationellt registreringsnummer: 212000-1215
Postadress: Box 153
Ort: HALMSTAD
Nuts-kod: SE231 Hallands län
2. Besiktning bygg
5. Besiktning luftbehandling