Härmed inbjuds Ni att inkomma med helt eller delat anbud gällande upphandling av Leverantör som tillhandahåller läkarresurser för radiologisk granskning till Region Norrbotten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Elektiv-jour granskning
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85121000 Läkarmottagningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Elektiv-jour granskning.