2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare till Gästrike Räddningstjänst 2025
Beskrivning: Gästrike Räddningstjänst upphandlar tre lastväxlarfordon.
Intern identifierare: 13084
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Inköp Gävleborg upphandlar en lastväxlare på uppdrag av Gästrike Räddningstjänst.
Intern identifierare: Lastväxlare till Gästrike Räddningstjänst 2025