See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster till och från Vafabmiljös anläggningar (snabblossande trailer)
Beskrivning: Uppdraget avser transporter av avfall med snabblossande trailer. Uppdraget gäller främst transporter från Vafabmiljös anläggningar till Mälarenergis förbränningsanläggning i Västerås, men det förekommer även transporter mellan Vafabmiljös anläggningar då främst från ytteranläggningarna till Gryta i Västerås.
Intern identifierare: 2025/235-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Intern identifierare: 1701472
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1701471
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1701473