See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: SN 2024 361 Personlarm Malmö stad
Beskrivning: Personlarm för Malmö stads personal.
Intern identifierare: SN 2024 361
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35100000 Nöd- och säkerhetsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del