52522-2021 - ÄndringSverige-Eslöv: Utrustning för kopiering och offsettryckning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Printer
Referensnummer: SOT.2020.0193
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av MFP med tillhörande tjänster. I upphandlingen ingår även mindre utbildningsinsatser.