525242-2023 - ÄndringSverige-Jönköping: Operationslampor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operationslampor och försörjningspendlar
Referensnummer: RJL 2023/1023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31524110 Operationslampor
II.1.4.
Kort beskrivning
operationslampor och försörjningspendlar främst till Operationsverksamheten på Länssjukhuset Ryhov men även till verksamheter i övriga Regionen.