525463-2023 - ResultatSverige-Uppsala: Socialvård och tillhörande tjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Villbergagruppen AB Direktupphandling HVB
Referensnummer: 114384
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Direktupphandling av HVB
II.1.6.
Information om delar
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen