See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omvärldsbevakningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kontinuerlig omvärldsbevakning av SVT:s digitala exponering av SVT:s verksamhet och varumärke samt av SVT:s medarbetare och program.
Intern identifierare: 202502
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000