2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 st sorteringsbilar utrustade med 4 st fack
Beskrivning: 2 st sorteringsbilar utrustade med 4 st fack
Intern identifierare: UH 24-27
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Utvärdering
Huvudklassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris