See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laboratory Non-human primates 2024
Beskrivning: Karolinska Institutet, hereinafter called KI, invites companies, hereinafter called Tenderers, to submit tenders concerning Laboratory Non-human primates (i.e. rhesus macaques and cynomolgus macaques).
Intern identifierare: 2-1731/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03325000 Små djur
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Laboratory primates
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa krav
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Pris
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33696500 Laboratoriereagenser