See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster avseende IFS Applications
Beskrivning: Upphandlingen avser CRIM (IFS terminologi fritt översatt: konfiguration, rapporter, integration, anpassningar) samt Användarsupport av IFS Applications. Upphandlingen sker i 2 steg varav detta steg är steg 1.
Föregående meddelande: 012287-2023
Intern identifierare: 2023/44
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Tjänst
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Beskrivning: IT tjänst