525655-2025 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner – Besiktning av byggnads-, anläggnings- och installationsarbeten, ramavtal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBesiktning av byggnads-, anläggnings- och installationsarbeten, ramavtal
BeskrivningFuturum fastigheter i Örebro AB inbjuder till anbudsgivning vid upphandling av ramavtal avseende konsultuppdrag i form av syn och besiktning för beställarens bygg-, anläggnings- och installationsarbeten.
Intern identifierareDIA.2025.54
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000