525660-2023 - ÄndringSverige-Skövde: Fordon för avfall
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trefacks sopbil
Referensnummer: 23/106
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144510 Fordon för avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Avfall & Återvinning Skaraborg (A&ÅS) inbjuder till anbudsgivning avseende inköp av en komplett trefacks sopbil med 2 baklastande fack och 1 sidlastande fack enligt detta förfrågningsunderlag