525700-2018 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Rengörings- och polermedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kemtekniska produkter, städutensilier, mjukpapper, plast mm
Referensnummer: 18/126
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39800000 Rengörings- och polermedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta avtal är avsett att tillgodose Kungsbacka kommuns behov av "Kemtekniska produkter, städutensilier, mjukpapper och plast"