2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restaurang- och serveringsutrustning, Små elmaskiner
Beskrivning: Leverans av restaurang - och serveringsutrustning till i huvudsak Örnsköldsviks kommuns matsalar, boende, förskolor, gemensamma kök och storhushåll för successivt uttag under avtalstiden. I detta avtal ingår även olika produkter av små el-maskiner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116176:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39221100 Köksgeråd, 39221110 Porslin, 39221120 Koppar och glas, 39221210 Tallrikar, 39221220 Kärl, 39221230 Fat, 39221240 Skålar, 39221250 Glaskaraffer, 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering