525779-2019 - ResultatSverige-Uppsala: Personalutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling - handledning och coaching för chefer, individuellt eller i grupp
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79633000 Personalutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Handledning för chefer, individuellt och i grupp
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79633000 Personalutveckling, 79998000 Coachning, 80532000 Chefsutbildning, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen