2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sunnerbyskolan
Beskrivning: Totalentreprenad -Sunnerbyskolan om- och nybyggnation
Intern identifierare: KS/2025/0206/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000