See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare exploatering, Slussen
Beskrivning: Uppdraget omfattar stöd till projekt Slussen i exploaterings- och avtalsfrågor, omfattande bland annat markanvisningar, fastighetsbildning och avtal med externa intressenter.
Intern identifierare: E2024-03663
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektledare exploatering, Slussen