526124-2024 - Resultat
Sverige – Vuxen- och annan undervisning – Avrop Yrkesförare inriktning godstransporter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Yrkesförare inriktning godstransporter
BeskrivningDetta avrop avser platsförlagd yrkesutbildning på heltid till yrkesförare med inriktning godstransporter om 800 poäng samt 40 poäng orienteringskurs i början av utbildningen. För vidare information om avropet, se avropsdokumenten.
Intern identifierareUE 23.120-3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenAvropsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAvropsförfrågan öppet avtalssystem