2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl inklusive tillbehör
Beskrivning: Inköp av avfallskärl samt tillbehör.
Intern identifierare: ABV 2023/0304
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leverantörskvalificering
Beskrivning: Ska besvaras av alla som lämnar anbud.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del