526242-2023 - ÄndringSverige-Partille: Presenter och priser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Julgåva presentkort Partille
Referensnummer: KS/2023:293
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser presentkort i form av julgåva som ska ges till Partille kommuns anställda och förtroendevalda samt anställda inom de kommunala bolagen Partillebo och Partille Energi. Presentkortet ska kunna användas hos olika näringsidkare inom Partille kommun.
Partille kommun avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör för utförande av uppdraget.
Planerad avtalsperiod är 2023-10-01 - 2027-09-30. Se punkt 4.3 i avtalsvillkor.