526244-2018 - ResultatSverige-Nässjö: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning socialsekreterare
Referensnummer: 015-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Nässjö kommun har vid vakanser och arbetsanhopning för kortare och längre perioder behov av:
— Handläggare barn och unga
— Handläggare missbruk
— Handläggare ekonomiskt bistånd
— biståndshandläggare funktionshinder och äldre
Nässjö kommun genomför därför en upphandling bemanning socialsekreterare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Handläggare barn och unga
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Handläggare missbruk
Del nr: 2
Handläggare ekonomiskt bistånd
Del nr: 3
Biståndshandläggare funktionshinder och äldre
Del nr: 4