Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Varuförsörjningen
Nationellt registreringsnummer: 232100-0024
Postadress: Virdings Allé 32 B
Ort: Uppsala
Nuts-kod: SE121 Uppsala län