2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infusionsställ
Beskrivning: Infusionsställ för användning i hemmiljö av patienter i behov av infusion.
Intern identifierare: SLSO 2024-3086
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Mål med upphandlingen är att SLSO ska kunna tillhandahålla infusionsställ till patienter som vårdas i hemmet och behöver infusion.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren