5265-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Övervakningssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Styr- och övervakningssystem
Referensnummer: SH 2022/464
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35125000 Övervakningssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar uppdrag avseende drift och underhåll samt reparationer, leverans och installation av styr- och övervakningssystem. Även projektering kan bli aktuellt.